Giriş bilgilerini SMS ve/veya E-Mail ile alacağımı ve bu bilgiler ile tarafıma tanıtım faaliyetleri yapılmasını kabul ediyorum.
  Giriş bilgilerini SMS ve/veya E-Mail ile alacağımı ve bu bilgiler ile tarafıma tanıtım faaliyetleri yapılmasını kabul ediyorum.
Alternate Text

Benzersiz Özellikler

Mevcut ve potansiyel müşteri kitlelerinizin size her an her yerde ulaşabileceği tüm pazar yerlerine entegre olarak çalışan Datafark ile çok kısa sürede ürünlerinizi yükleyebilirsiniz. N11, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Trendyol gibi sektörün önde gelen ve sektöre yön veren tüm pazaryerlerinde tek panel yönetimi sayesinde dakikalar içinde ürünlerinizi yükleyebilir ve satışa başlayabilirsiniz. Üstelik yeni başlayanlar için dahi oldukça kolay bir yapıda olan Datafark, hiçbir teknik bilgi gerektirmiyor! E-ticarete farklı ve yeni bir boyut kazandıran Datafark ile tüm pazaryerlerine ürünlerinizi kolayca yayabilir, satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Fiyat ve Stok Güncelleme

Pazaryeri Mağazanızdaki fiyatları ve ürün stokları, sizin belirlediğiniz kurallara göre otomatik olarak anında güncelleyin.

Kolay Faturalandırma

Faturalandırma işlemi artık günlerinizi saatlerinizi almayacak. Yüzlerce faturayı tek seferde kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Kesinti Kontrolü

Pazaryerlerinin size kestiği tüm faturaları en ince ayrıntısına kadar raporlayın, olabilecek her tür yanlış tutar faturalandırmanın kontrolünü sağlayarak önüne geçin. Kârınızdan feragat etmeyin.

Akıllı Fiyatlandırma

Değişken fiyat aralıklarına göre farklı kâr oranları ve farklı düşük stok miktarları belirleyin. Ve stoksuz kalmayın, kârınızı belirli bir sınırda tutu

Sipariş Takibi

Müşterinize gönderdiğiniz siparişlerinizin, müşteriye ne zaman ulaştığını veya iadelerini anında görün. Gerektiğinde bildirim alın.

Uyumluluk

Aynı ürünü sınırsız farklı isim ve açıklama ile yayınlayın, stoklarınızı rahatlıkla yönetin.

Alternate Text
Müşteri Memnuniyeti odaklı bakış açımızla gelen her talebe olabilecek en kısa sürede cevap vererek %95 cevaplama yüzdemiz ve maksimum 55 sn. bekletme süremiz ile sektörün en hızlı satış destek operasyonunu yürütüyoruz. Ekibimize iletilen taleplerin en hızlı biçimde cevaplanması için kendimizle olan yarışımızda ; sürekli ölçme -değerlendirme etkinliğimizle müşteri memnuniyetinin odak noktası olmasını sağlıyoruz.

Datafark E-Fatura

E-fatura geçiş işlemlerinizi danışmanımızla birlikte yönetin. 30 dakika içinde zahmetsizce e-faturaya geçin.

Kolay ve Hızlı

İstediğiniz her yerde fatura oluşturun ve paylaşın. İstediğiniz an geçmiş tüm faturalarınızı kolaylıkla görün, kağıt faturanın getirdiği tüm maliyet yükünden kurtulun, işlemlerinizi hızlandırın.

Bulut Teknolojisi ile Güvenli Altyapı

Bulut teknolojisi ile faturalarınız güvende. Bulut teknolojisi ile faturalarınızı arşivleme derdinden kurtulun.

Çevreye Duyarlı

Dijital faturalama ile kağıt masrafından kurtulun. Paranız cebinizde kalsın. Doğayı korumaya yardımcı olun

Posta Masrafı Derdine Son

E-fatura altyapısı ile kolay bir şekilde faturalarınızı oluşturun ve tek tıkla ister SMS ister Mail ile müşterilerinize iletin. Posta masrafından kurtulun, zamanınız ve paranız sizde kalsın.

Hızlı Teslimat ve Tahsilat

Faturalarınızı tek tıkla müşterilerinize gönderin. “Postam kayboldu” gibi olumsuz sürprizlerle karşılaşmayın. Hızlı gönderilen faturalar, zamanında tahsilata dönüşür.

7/24 Erişim

E-fatura sistemi ile faturalarınızı bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuzda kolayca oluşturun. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun; ofiste, evde veya seyahatte faturalarınızı 7/24 gönderebilir ve yönetebilirsiniz.